Languages :
شماره تماس مستقیم : 02186016690

پیچ و پلاک

10 / 10
از 1 کاربر

انواع پیچ و پلاک:

 شکستگی استخوان از جمله مهمترین آسیب های بدن است که به دنبال ضربه ایجاد می شود. هر گونه تغییر شکل استخوان بدنبال ضربه، شکستگی نامیده می شود. به زبان دیگر اگر نیرویی که به استخوان وارد می شود بیش از حد تحمل آن بوده و بتواند شکل استخوان را تغییر دهد می گوییم شکستگی ایجاد شده است. این تغییر شکل ممکن است به اشکال متفاوت ظاهر شده و با شدت و ضعف همراه باشد. گاهی شکستگی بسیار واضح است. در این حال ضربه موجب می شود استخوان به دو و یا حتی چند تکه کاملا جدا از هم تبدیل شود. گاهی شدت ضربه وارده به حدی است که موجب خرد شدن استخوان می شود.

عوامل بسیاری هستند که منجر به شکستن استخوان شده که میتوان از این قبیل به شایع ترین عواملی از جمله تصادف و زمین خوردگی اشاره کرد. حال گاه شکستگی مربوطه با آتل و یا گچ گرفتن و ثابت نگه داشتن استخوان ترمیم میشود لیکن در بعضی موارد از جایی که استخوان دچار شکستگی شده کاملا از یکدیگر جدا میشوند که در این حالت نیاز به عمل جراحی و استفاده از پلاک برای ثابت نگه داشت و اتصال بخشهای جدا شده امری ضروری بوده.

شرکت پویا فارمد فام با سال ها تجربه در ارائه خدمات ارتوپدی همواره آمادگی خور را برای ارائه انواع پیچ وپلاک ها در تقسیم بندی های متفاوت اعم از آناتومیکال و غیر آن،استیل و یا تیتاتیوم،لاکینگ و غیر لاک و همچنین انواع اینترلاک و  اکسترنال فیکساتور و سایر موارد با کیفیتی بسیار مناسب اعلام میدارد.

شرکت پویا فارمد فام با سال ها تجربه در زمینه انواع سرویس های ارتوپدی به خصوص ارائه انواع پیچ و پلاک و سابقه ای درخشان در این زمینه که تا کنون موفق به کسب رضایت بیماران و همچنین جراحان محترم شده ،در راستای ادامه فعالیت خود با گرد آوری افرادی مجرب و با تجربه همچنان آماده است که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت شبانه روزی در این بخش به ارائه خدمات بپردازد.

شرکت پویا فارمد فام همواره آمادگی خود را برای مشاوره و ارائه خدمات بیشتر و همچنین عرضه پیچ و پلاک های مربوطه اعلام میدارد،میتوانید با تماس و ارتباط با کارشناسان مجموعه و همچنین ارسال پیام به شماره واتس آپ ۰۹۱۰۸۶۰۱۶۰۶ اطلاعات بیشتر را بدست آورید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :