Languages :
شماره تماس مستقیم : 02186016690

Beien-surgery

10 / 10
از 1 کاربر

کمپانی   beien-surgery در سال 2013 در شهر wuxi  در تنها صد کیلومتری شانگهای آغاز به کار کرد.

کمپانی beien-surgery همواره به عنوان کارخانه و شرکتی پیشرفته با سرمایه گذاری در بخش R&D  خود سعی در بهبود و افزایش کیفیت و مدیریت  استادار می باشد.

   نوآوری یک قدرت وصف ناپذیر برای شرکت ها است. beienبه طور مداوم در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده و اکنون به 10،000 آزمایشگاه مجهز شده است ، که این پشتیبانی  اساسی را برای بخش تحقیق و توسعه ای شرکت فرام کره است . علاوه بر این ، Beien رابطه نزدیکی با موسسه فناوری نانجینگ برقرار کرده و و این مرکز از کیفیت تحقیق و توسعه این کمپانی اطمینان می دهد.

این کمپانی با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و فن آوری تولید پیشرو آلمانی با به روز ترین استاندارهای دنیا سعی در ارئه کالایی با بالاترین میزان کیفیت را دارد.

همواره با داشتن انواع تاییده ها اعم از CE .ISO13485,CFDAو در آینده نزدیک اخذ FDA  و با داشتن چندین ثبت اختراع جهانی خود را در بازار های بین المللی مطرح کرده و هموراه از استقبال بی نظیری برخوردار شده است.

 جراحی Beien نه تنها تولید تجهیزات پزشکی است بلکه محقق پیشرفت زندگی برای ارتقاء پیشرفت درمان پزشکی نیز است.زیرا  دانش و فناوری باعث تغییر در درمان پزشکی می شود. درمان پزشکی مراقبت از زندگی است. گروه BEIEN این مسئله را در ذهن خود نگه داشته و قدم به قدم پیش می رود.


عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :